Filtrovať podľa

Kolekcia EVOCATIVA-2020

Kolekcia EVOCATIVA-2020

Počet produktov: 47

Zobrazuje sa 1-24 z 47 položiek

Aktívne filtre

Čipkované svadobné šaty May

Svadobné šaty s dlhým rukávom, zdobený čipkou a drobnými trblietkami, s tylovou sukňou. Zapínanie je do pása na zips, cez chrbát gombíkmi s uškami na gumičku.
Cena 568,80 €

Jemné svadobné šaty Morella

Jednoduché svadobné šaty s hlbokým výstrihom na chrbte, so zdobením na ramenách a s tylovou sukňou, bohato zdobenou lesklou čipkou v tvare lístkov.
Cena 568,80 €

Trendové svadobné šaty Magna

Svadobné šaty s čipkovaným zvrškom, hlbokým výstrihom, ktorý je zaujímavo zdobený naskladaným tylom. Chrbát zdobený perličkovou aplikáciou, sukňa je z niekoľkých vrstiev tylu.
Cena 528,00 €

Luxusné svadobné šaty Melia

Čipkované svadobné šaty s rafinovaným výstrihom na hrudi aj chrbte, zapínanie na šnurovačku, s tylovou lesklou sukňou, vhodné aj pre moletky.
Cena 618,00 €

Čipkované svadobné šaty Maira

Svadobné šaty pre moletky. Šaty majú korzetový základ, ktorý je prekrytý tylom a zdobený netradičnou čipkou. Zapínanie - do pása zips, na chrbte šnurovačka, prekrytá tylom so zapínaním na gombíky s gumičkou.
Cena 778,80 €

Brokátové svadobné šaty Melory

Elegantné svadobné šaty z brokátu, s odhalenými ramenami, zaujímavo riešeným chrbtom, ktorý je čiastočne prekrytý bielou sieťkou a odnímateľným štrasovým opaskom.
Cena 578,40 €

Jednoduché svadobné šaty Telma

Svadobné šaty s V-výstrihom, na šnurovačku, ktorá je prekrytá čipkou a ozdobnými gombíkmi a ľahkou tylovou sukňou. Samotná čipka je zdobená perličkami a trblietkami.
Cena 448,80 €

Tylové svadobné šaty Terra

Svadobné šaty s dlhým čipkovaným rukávom, rafinovaným výstrihom a tylovou sukňou. Čipka je zdobená perličkami a trblietkami, okraj výstrihu priesvitnými kamienkami.
Cena 588,00 €

Ligotavé svadobné šaty Tessia

Korzetové svadobné šaty bez rukávov, zdobené čipkou. Ozdobná, lesklá vrstva na sukni je prekrytá ďalšou tylovou vrstvou. Korzet je možné ušiť aj v bielej alebo ivory farbe.
Cena 528,00 €