CalendarKalendár podujatí

V tejto sekcii nájdete aktuálny zoznam naplánovaných podujatí, ktoré chystáme buď samostatne alebo spoločne s našimi obchodnými partnermi na území Slovenska ale aj v zahraničí. Týmto spôsobom sa snažíme vyhovieť častým požiadavkám našich pravidelných aj nových zákazníkov, ktorí by chceli mať lepší prehľad o našich marketingových aktivitách a ktorí by sa na nich radi zúčastnili. 

Radi uvítame a podľa možnosti podporíme akékoľvek nápady ohľadom spoločných marketingových akcií so strany našich zákazníkov. Tešíme sa na bližšiu spoluprácu.

10.03.2019 | 10:00 - 18.00 - (Slovensko, Slovenský Grob): WEDDING TRENDS 2019 - 2. ročník svadobnej výstavy - pokračovanie tradície, založenej spoločnosťou PRIMEstyle, so zameraním nielen na snúbencov z Bratislavy a okolia, ale z celého západného, severného, stredného a južného Slovenska. Elegantná akcia v priestoroch Kultúrneho domu v Slovenskom Grobe kladie dôraz na svadobné, spoločenské a detské šaty, kvety, prstene, torty, svadobné foto a video, ochutnávky vín a ďalšie.

Tento rok predstavíme naraz 4 novinky: novú kolekciu svadobných šiat značky InesGeorg, svadobné šaty značky VILLORIA, ktorá je úplnou novinkou na európskom svadobnom trhu, spoločenské šaty z vlastnej kolekcie, ktoré sa stali skutočným trhákom tohtoročnej plesovej sezóny a nádherné detské šatičky na prvé sväté prijímanie a malé družičky. Pre milovníčky nízkych cien - skvelá ponuka svadobných a spoločenských šiat z minuloročných kolekcií za bombastické výpredajové ceny :-

Už pri vstupe milé prekvapenie pre snúbencov, ich rodičov a blízkych - darčekový poukaz v hodnote 50 Eur na akékoľvek svadobné šaty a 30 Eur na akékoľvek spoločenské šaty z nových kolekcií. Slečny na welcome desku vás milo privítajú a ukážu, ako sa zorientovať, aby ste si maximálne užili celý program a nič vám neuniklo.

Hlavný program, spojený s módnou prehliadkou, sa začína o 14:00. Jeho súčasťou je bohatá TOMBOLA:

1. CENA - SVADOBNÉ ŠATY podľa vlastného výberu

2. CENA - SPOLOČENSKÉ ŠATY

3. CENA - DETSKÉ ŠATY

Nenechajte si ujsť túto veľkolepú akciu a priležítosť získať inšpiráciu a zároveň využiť mimoriadne zľavy od nás a našich vystavovateľov.

KDE

Kultúrny dom v Slovenskom Grobe.

KEDY

10. marca 2019 v čase od 10:00 do 18:00.

Usporiadateľom podujatia je spoločnosť PRIMEstyle s.r.o.

02.02.2019 | 10:00 - 18.00 - (Slovensko, Sereď): Výstava-predaj svadobných a spoločenských šiat - spoločná jednodenná akcia firmy PRIMEstyle a svadobného salónu DOLCE VITA, na ktorej predstavíme najnovšiu kolekciu svadobných šiat NICE DAY od značky InesGeorg a spoločenské šaty značky VILLORIA, ktoré sa stali skutočným trhákom tohtoročnej plesovej sezóny :-). Ako vždy, v rámci akcie milé prekvapenie pre nevesty: 10% zľava na akýkoľvek z nových modelov svadobných šiat značky InesGeorg, ktorý sa rozhodnete počas akcie kúpiť alebo objednať.

Spominaná zľava je platná iba počas jednodenného podujatia, ktoré sa uskutoční 2. februára v priestoroch svadobného salónu DOLCE VITA. Adresa: Cukrovarská 3034/67, 926 01 Sereď. Tešíme sa na Vás. 

27.01.2019 | 11:00 - 17.30 - (Slovensko, Šipošovské Kračany): Zúčastníme sa na výstave "Svadba snov", ktorú organizuje spoločnosť L Party Dekor. Predstavíme novú kolekciu svadobných šiat NICE DAY od značky InesGeorg a spoločenské šaty značky VILLORIA, ktoré sa stali skutočným trhákom tohtoročnej plesovej sezóny :-). V rámci akcie milé prekvapenie pre nevesty: 20% zľava na akýkoľvek z nových modelov svadobných šiat značky InesGeorg, ktorý sa rozhodnete počas akcie kúpiť alebo objednať. 

Spominaná zľava je platná iba počas jednodenného podujatia, ktoré sa uskutoční 27. januára v kultúrnom dome Šipošovské Kračany. Adresa: Šipošovské Kračany 152, 930 03, Dunajská Streda. Srdečne pozývame.

08.12.2018 | 10:00 - 18:00 (Česká republika, Brno): "HORÚCE NOVINKY INESGEORG a VILLORIA" - akcia spoločnosti PRIMEstyle pre verejnosť a majiteľov svadobných salónov v Českej republike. Českej verejnosti prvýkrát predstavíme najnovšie modely svadobných šiat značky InesGeorg a spoločenských šiat značky VILLORIA. Ako obvykle - milé prekvapenie pre české nevesty a milovníčky elegantnej spoločenskej módy: zľava 20% na akýkoľvek z nových modelov svadobných šiat značky InesGeorg a akýkoľvek model spoločenských šiat značky VILLORIA, ktorý sa rozhodnete počas akcie kúpiť alebo objednať. Zľavy sú platné iba počas podujatia, ktoré sa uskutoční 8. decembra v konferenčnej hale LES novovybudovaného kongresového centra hotela ATLANTIS v Brne. Adresa: Hotel Atlantis, a.s., Rozdrojovice 177, 664 34 Brno-venkov. GPS: 49.2476158N, 16.5181644E. Tešíme sa na Vás.

16.11.2018 - 17.11.18 | 10:00 - 20.00 (Slovensko, Šaľa): spoločná dvojdňová AKCIA firmy PRIMEstyle a svadobného salónu ANDY pre verejnosť. Predstavíme kompletnú novú kolekciu NICE DAY od značky InesGeorg. V rámci podujatia ponúkneme jedinečné zľavy a možnosť objednania svadobných šiat za zvýhodnené ceny. Špeciálne pre Vás: zľava 20% na akýkoľvek z modelov InesGeorg - 2019, ktorý sa rozhodnete počas akcie kúpiť; zľava 20% na každé objednané šaty InesGeorg - 2019.  Zľavy sú platné iba v dňoch 16. - 17. novembra 2018 počas akcie v salóne ANDY ul. Pázmánya 2367/17A Šaľa (za Kauflandom).

20.10.2018 | 10:00 - 18.00 (Slovensko, Bratislava): Prvá veľkoobchodná prezentácia novej kolekcie značky InesGgeorg - 2019. Pozývame majiteľov svadobných salónov a požičovní šiat zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska a Rakúska. Vstup na základe predbežne rozoslaných individuálnych pozvánok. Hotel BARÓNKA, Bratislava.  Fotogaléria

12.10.18 - 13.10.18 | 10:00 - 22:00 - (Slovensko, Šaľa): MEGAVÝPREDAJ - spoločná dvojdňová AKCIA svadobného salónu ANDY a firmy PRIMEstyle pre širokú verejnosť. Milé nevesty, využite unikátnu možnosť vybrať si a kúpiť, príp. požičať vysnívané šaty za skutočne senzačné ceny. Viac ako 100 modelov vo výpredaji! Akcia sa uskutoční v piatok 12.10.18 a sobotu 13.10.18 vo svadobnom salóne ANDY ul. Pázmánya 2367/17A Šaľa (za Kauflandom). Fotogaléria

22.09.18 | 10:00 - 17:00 - (Česká republika, Kolín): "Svatební den s InesGeorg" - vďaka nádhernému jedinečnému dizajnu a vysokej kvalite svadobné šaty značky InesGeorg aktívne získavajú obdiv a priazeň neviest nielen na Slovensku ale aj v Českej republike. Dôležitým spôsobom tomu prispela aj spoločná akcia firmy PRIMEstyle a svadobného salónu Camilla Style (Kolín, Česká republika). V rámci podujatia sme po prvýkrát predstavili českej verejnosti kompletnú aktuálnu kolekciu svadobných šiat InesGeorg a ponúkli ich za skutočne bombastické ceny. Ako výsledok minimálne 5 neviest mali ohromné potešenie z neobyčajne výhodného nákupu :-). Fotogaléria

3.03.18 - 4.03.18 | 10:00 - 18:00 - (Slovensko, Slovenský Grob): "Svadobná výstava v Slovenskom Grobe". Po úspešnom prvom ročníku Svadobnej výstavy v Slovenskom Grobe, kde sme odprezentovali novú kolekciu svadobných šiat značky InesGeorg, vyslovujeme jedno veľké ĎAKUJEM všetkym učastníkom  a návštevníkom:

Anne Kulacs – svadobný salon Hana (Foto a video služby, svadobné šaty) za účasť na svadobnej výstave a poskytnutie profesionálnych fotografií z podujatia. 

Kvetinárstvu Čarokvet za účast na  svadobnej výstave, kúzelne ozdobený stánok a kytice ako z rozprávky.

Cestovnej kancelárii SILU – spoľahlivému pomocníkovi pri výbere romantickej svadobnej cesty.

Eventovej agenture L Party Decor (organizácia svadieb a plesov na profesionálnej úrovni) za nádhernú ukážku svadobného prestierania a svadobnej výzdoby.

Jarke Galovičovej  – majiteľke Gróbskej reštaurácie za neoceniteľnú pomoc v organizácii svadobnej výstavy a krásnu prezentáciu svadobného prestierania.

Erike Turcsányiovej z Kytičkova (Kytičkovo - darčeky na zjedenie) za ukážku chutných, úžasne naaranžovaných jedlých ovocných kytíc a košov.

Nikolete Vadóczkej (Makeup and Hairstyle) - maskérke televízie JOJ, ktorá nám predviedla  kúzlo svojej práce a v časovej tiesni nádherne nalíčila a učesala 9!!!      modeliek.

Štefanovi Sklenárovi (DJ na svadbu, moderátor a starejší) za vytvorenie jedinečnej slávnostnej atmosféry a vtipné moderovanie celého podujatia.

Svadobnému fotografovi Richardovi Rehorovskému za ukážku svojich skvelých prác a poskytnutie fotografií zo svadobnej výstavy.

Svadobnému salónu Andy za aktívnu účasť na svadobnej výstave a neúnavnú energiu a entuziazmus v propagácii svadobných šiat značky InesGeorg.

Štúdiu Mia M Art, ktoré predstavilo rozprávkovo zdobené, ručne vyrábané svadobné albumy, plánovače a pozvánky.

Talentovanému tanečnému páru zo Sun Dance Academy, ktorý všetkých očaril gráciou predvedených tancov a ukázal ako by mohol vyzerať svadobný tanec.

Majiteľom zlatníctva MAROgold (Zlatníctvo & Klenotníctvo Ivanka pri Dunaji) za prezentáciu unikátnej kolekcie ručne vyrobených zásnubných prsteňov a svadobných obrúčiek.

Kapele Corr,  ktorá bola čerešničkou na torte v záverečnej časti programu a úžasným spôsobom prispela k vytvoreniu jedinečnej atmosféry celého podujatia.

Našim čarovným modelkám: Miške, Nikol, Lenke, Simonke, Romane, Renáte, Janke, Meggie a Kike  za úžasné predvedenie šiat a slnečné úsmevy.

A našim neúnavným pomocníkom, práca ktorých bola na prvý pohľad neviditeľná, ale významne dôležitá: Danke Orságovej, Lenke Orságovej, Monike Jančárovej,  Slávke Jančárovej, Dominike Hozdekovej a Emílie Vitálosovej. Fotogaléria