Lamode.sk 

Internetový projekt www.lamode.sk je založený a prevádzkovaný spoločnosťou PRIMEstyle, s.r.o., ktorá už 8 rokov úspešne pôsobí  na slovenskom a stredoeurópskom trhu ako veľkoobchodný dodávateľ svadobných a spoločenských šiat. 

Na trh Centrálnej a Západnej Európy uvádzame elegantné, štýlové a cenovo dostupné svadobné šaty novej značky InesGeorg. 

Sme tu preto, lebo veríme, že rade nádherných slovenských žien pomôžeme splniť ich sen nájsť si šaty, ktoré splnia ich najnáročnejšie predstavy o jemnej kráse, čarovnosti a elegancii. Niektoré naše modely určite uspokoja aj tých najodvážnejších, ktoré rady prekvapujú spoločnosť originálnym a extravagantným vkusom.

Čo nové prinášame? 

- Top produkty za skvelé veľkoobchodné ceny
- Flexibilný prístup a rozsiahle služby
- Garantujeme exkluzivitu v dohodnutom okrese

Náš tím

Nas tim

Sme tu pre Vás!

Zaujala Vás naša ponuka a chcete sa o podmienkach a spôsoboch partnerskej spolupráce dozvedieť viac?

Napíšte nám na adresu info@lamode.sk alebo zavolajte na telefónne číslo  0907 324 639, prípadne nám pošlite kontakt na Vás, radi sa s Vami spojíme. 

Referencie

“Svadobný obchod Lamode vrelo odporúčam ako veľkoodberateľom, tak maloodberateľom. Šaty sú prekrásne, kvalitne vypracované, nadčasové. Kontakt s majiteľmi firmy je na vysokej úrovni a všetko riešia bezodkladne. Teším sa na výstavu a ďalšiu spoluprácu.”

Anna Kulacs, Svadobný salón Hana (Tomašov)

“Srdečná vďaka lamode.sk za maximálnu ústretovosť, ochotu a rýchlosť. Svadobné šaty som mala vytipované už dávnejšie, ale na poslednú chvíľu som sa zamilovala do šiat z kolekcie InesGeorg. Bývam v Nemecku, preto celú záležitosť som musela riešiť v rekordne krátkom čase. Aj keď som bola poriadne nervózna z toho, ako to celé dopadne, zvládli to na jednotku. Šaty boli krááásne, a ja som bola tá najšťastnejšia nevesta. :-)”

Adriana D. (Augsburg, Nemecko)