Jednoduché čipkované svadobné šaty Merry
  • Jednoduché čipkované svadobné šaty Merry

Jednoduché čipkované svadobné šaty Merry -20%

Decentné čipkované svadobné šaty od značky InesGeorg®, kolekcia LUMINOUS roku 2018.

POZOR VÝPREDAJ! Tieto šaty momentálne ponúkame za zvýhodnenú cenu -20%

Veľkosť
Farba
  • Opýtajte sa nás na cenu!!! Fungujeme prevažne ako VO dodávateľ svadobných a spoločenských šiat, ceny na jednotlivé výrobky na našich stránkach neuvádzame na základe dohody s veľkoobchodnými zákazníkmi. Opýtajte sa nás na cenu!!! Fungujeme prevažne ako VO dodávateľ svadobných a spoločenských šiat, ceny na jednotlivé výrobky na našich stránkach neuvádzame na základe dohody s veľkoobchodnými zákazníkmi.
  • Ak ste konečný spotrebiteľ a chcete viac info o výrobku, ktorý Vás zaujal, zavolajte na horúcu linku 0907 324 639, napíšte na mail info@lamode.sk alebo kontaktujte nás cez online chat. Oznámime Vám ceny a vysvetlíme možnosti výhodného nákupu. Ak ste konečný spotrebiteľ a chcete viac info o výrobku, ktorý Vás zaujal, zavolajte na horúcu linku 0907 324 639, napíšte na mail info@lamode.sk alebo kontaktujte nás cez online chat. Oznámime Vám ceny a vysvetlíme možnosti výhodného nákupu.
  • Ak ste majiteľom svadobného salónu alebo požičovne šiat, a hľadáte spoľahlivého dodávateľa, kontaktujte nás mailom na info@lamode.sk. Po overení Vášho firemného profilu Vám zašleme VO cenník a podmienky spolupráce. Viac info na stránke HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV. Ak ste majiteľom svadobného salónu alebo požičovne šiat, a hľadáte spoľahlivého dodávateľa, kontaktujte nás mailom na info@lamode.sk. Po overení Vášho firemného profilu Vám zašleme VO cenník a podmienky spolupráce. Viac info na stránke HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV.

Elegantné čipkované svadobné šaty s vlečkou od renomovaného vyrobcu svadobnej a spoločenskej módy značky InesGeorg®, kolekcia LUMINOUS roku 2018.

Ines Georg
IGLM012