Exkluzívne tylové svadobné šaty Pandora
  • Exkluzívne tylové svadobné šaty Pandora

Exkluzívne tylové svadobné šaty Pandora

Unikátne extravagantné svadobné šaty s s dlhým rukávom od značky InesGeorg®, kolekcia NICE DAY roku 2019.

  • Opýtajte sa nás na cenu!!! Fungujeme prevažne ako VO dodávateľ svadobných a spoločenských šiat, ceny na jednotlivé výrobky na našich stránkach neuvádzame na základe dohody s veľkoobchodnými zákazníkmi. Opýtajte sa nás na cenu!!! Fungujeme prevažne ako VO dodávateľ svadobných a spoločenských šiat, ceny na jednotlivé výrobky na našich stránkach neuvádzame na základe dohody s veľkoobchodnými zákazníkmi.
  • Ak ste konečný spotrebiteľ a chcete viac info o výrobku, ktorý Vás zaujal, zavolajte na horúcu linku 0907 324 639, napíšte na mail info@lamode.sk alebo kontaktujte nás cez online chat. Oznámime Vám ceny a vysvetlíme možnosti výhodného nákupu. Ak ste konečný spotrebiteľ a chcete viac info o výrobku, ktorý Vás zaujal, zavolajte na horúcu linku 0907 324 639, napíšte na mail info@lamode.sk alebo kontaktujte nás cez online chat. Oznámime Vám ceny a vysvetlíme možnosti výhodného nákupu.
  • Ak ste majiteľom svadobného salónu alebo požičovne šiat, a hľadáte spoľahlivého dodávateľa, kontaktujte nás mailom na info@lamode.sk. Po overení Vášho firemného profilu Vám zašleme VO cenník a podmienky spolupráce. Viac info na stránke HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV. Ak ste majiteľom svadobného salónu alebo požičovne šiat, a hľadáte spoľahlivého dodávateľa, kontaktujte nás mailom na info@lamode.sk. Po overení Vášho firemného profilu Vám zašleme VO cenník a podmienky spolupráce. Viac info na stránke HĽADÁME OBCHODNÝCH PARTNEROV.

Netradičné dvojdielne svadobné šaty od renomovaného vyrobcu svadobnej a spoločenskej módy značky InesGeorg® pre náročné moderné nevesty, kolekcia NICE DAY roku 2019.

Ines Georg
IGND017